Organisatie

Organisatie

Organisatie         Teamwork_1.png

NAAM

E-MAIL

TELNRS

Verenigingsmanager
Mike Mesker
verenigingsmanager@svwippolder.nl  015-2567021

Bestuur van SV Wippolder

bestuur@svwippolder.nl

 

 

 

 

Dagelijks bestuur:

 

 

Voorzitter
Danny de Lee

voorzitter@svwippolder.nl

 

Penningmeester
Berny Wind

penningmeester@svwippolder.nl

 

Secretaris 
Vacature

secretaris@svwippolder.nl

 

 

 

 

Bestuursleden:

 

 

Manager Voetbalzaken
Ron Buijze

managervoetbalzaken@svwippolder.nl

 

Horecacommissie
Erika Rossel

horeca@svwippolder.nl

 

Sponsoring
Vacature

sponsorcommissie@svwippolder.nl

 

Accommodatie
Walter Hoogervorst

bestuur@svwippolder.nl 

 

 

 

 

Voetbalzaken ondersteuning:

 

 

Commissie Sport & Respect
Vacature

ser@svwippolder.nl

 

Communicatie & Coordinatie
Bianca van Zwieten

communicatie@svwippolder.nl

 

Ledenadministratie
Lyda Beltman

ledenadministratie@svwippolder.nl

 

Materiaalcommissie
Hans Albersen / Dick de Wal

materiaal@svwippolder.nl

 

Sporthal
Mike Mesker

sporthal@svwippolder.nl

015-2567021

Webteam
Dick de Wal / Hans Albersen

webteam@svwippolder.nl

 

Wedstrijdsecretaris
Vacature

wedstrijdsecretaris@svwippolder.nl

 

Vrijwilligerscoördinator
John Körver

vrijwilliger@svwippolder.nl 

 

Voorzitter Senioren commissie
Andre Friebel

senioren@svwippolder.nl 

 

Voetbalzaken Senioren:

 

 

Technische staf
Wippolder 1 en 2

technischestaf@svwippolder.nl

 

Voorzitter Senioren commissie
Andre Friebel

senioren@svwippolder.nl 

 

 

 

 

Voetbalzaken Jeugd:

 

 

Voorzitter Jeugdcommissie
Vacature

jeugdcommissie@svwippolder.nl

 

Hoofd Jeugdopleiding
Arnoud Eekhof

jeugdopleiding@svwippolder.nl

 

Hoofdcoördinator
Bianca van Zwieten

hoofdcoordinator@svwippolder.nl

 

TJC 11-tallen
Dick van der Struif

tjc-11tallen@svwippolder.nl

 

TJC 7-tallen
Wil de Visser

tjc-7tallen@svwippolder.nl

 

Trainer(s) JO19
Maikel van Amen

coordinator-jo19@svwippolder.nl

 

Coördinator JO19-groepering
Bianca van Zwieten

coordinator-jo19@svwippolder.nl

 

Trainer(s) JO17
Tristan Croes

coordinator-jo1617@svwippolder.nl

 

Trainer(s) JO16
Tristan Croes, Nick Zwartjens en Taeke Pot

 

 

Coördinator JO16 / JO17-groepering
Lyda Beltman

coordinator-jo1617@svwippolder.nl

 

Trainer(s) JO15
Mike Antonisse en Lorenzo Dijksman

coordinator-jo131415@svwippolder.nl

 

Trainer(s) JO14
Mikos Gouka en Robert Bekenes

 

 

Coördinator JO13 / JO14 / JO15-groepering
Lyda Beltman

coordinator-jo131415@svwippolder.nl

 

Trainer(s) JO13
Milan Albersen, Bryan van Dijk en Thijs Buitendijk

coordinator-jo131415@svwippolder.nl

 

Trainer(s) JO12
Noah Zoutenbier

 

 

Coördinator JO13 / JO14 / JO15-groepering
Ronald Bruggeman

coordinator-jo131415@svwippolder.nl

 

 

Hoofdtrainer JO11
Wil de Visser a.i.

coordinator-jo1112@svwippolder.nl

 

Coördinator JO11 / JO12-groepering
Meindert Spijksma

coordinator-jo1112@svwippolder.nl

 

Hoofdtrainer JO9
Wil de Visser 

wilkeesdevisser@hotmail.com 

 

Coördinator JO8 / JO9 / JO10-groepering
Grethus Bode

coordinator-jo8910@svwippolder.nl

 

Hoofdtrainer JO7-groepering (MP)
Vacature

wilkeesdevisser@hotmail.com

 

Coördinator JO7 / Smurfen-groepering (MP)
Jessica Oosterhof

coordinator-jo7@svwippolder.nl

 

Keepers Hoofdtrainer
Hans Suiker

 

 

Keepers coördinator
Vacature

 

 

Toernooicommissie

 

 

Toernooicommissie Jeugd
Linda Beeksma, Richard Versluis, Peter Tjeerdsma

toernooicommissie@svwippolder.nl

 

Scheidsrechterscommissie

 

 

Scheidsrechterscommissie Jeugd
Lars vd Berg

scheidsrechters@svwippolder.nl

 




Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!