Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijdschema

Wedstrijdschema

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor de komende twee weken. Klik op de  voor extra wedstrijdinformatie zoals het adres van het sportpark, kleedkamer- en veldindeling, wedstrijdnummer, scheidsrechter en de verzameltijd.

LET OP!
De veldindeling is onder voorbehoud! Deze kan op de dag zelf gewijzigd worden als er bv afgelastingen zijn. Over de reden van de eventuele wijziging kan niet worden gediscussieerd. De veldindeling op de site gaat voor op die in Sportlink, voetbal.nl en de wedstrijdzaken app.

Onderstaand wedstrijdprogramma bevat zowel competitie (co), bekerwedstrijden (be) als vriendschappelijke wedstrijden (vr).

Bekijk hier ook het rooster voor de bar- en commissiekamerdienst voor de zaterdag en barrooster voor dinsdag/donderdag en zondag.

Handleiding Bardienst, Commissiekamerdienst (zaterdag) en Buitenbar Handleiding.


Datum Tijd Thuis Uit Info
29 jan 8:30 Wippolder JO12-1 DSVP JO12-1JM
29 jan 8:30 Wippolder JO12-2 DSVP JO12-2
29 jan 8:30 S.V. Den Hoorn JO11-2 Wippolder JO11-1
29 jan 8:45 Wippolder JO9-1 RKDEO JO9-3
29 jan 8:45 Wippolder JO8-1 RKDEO JO8-5
29 jan 8:45 Wippolder JO8-2 S.V. Den Hoorn JO8-4
29 jan 9:15 Wippolder JO13-2 S.V. Den Hoorn JO13-3
29 jan 9:30 Vitesse Delft JO9-2 Wippolder JO9-2
29 jan 9:45 DSVP JO10-2JM Wippolder JO10-1
29 jan 9:45 DSVP JO10-4 Wippolder JO10-2
29 jan 10:00 S.V. Den Hoorn JO11-4 Wippolder JO11-2
29 jan 10:00 Berkel JO10-5 Wippolder JO10-3
29 jan 10:00 S.V. Den Hoorn JO9-5 Wippolder JO9-3
29 jan 10:00 Wippolder MO19-1 Olympia MO19-1
29 jan 10:15 Wippolder JO12-3 TOGB JO12-4
29 jan 10:15 SEP JO10-2 Wippolder JO10-4
29 jan 10:30 SEP JO11-2 Wippolder JO11-3
29 jan 11:00 Wippolder JO15-1 ARC JO 14-1
29 jan 11:45 VDL JO17-1 Wippolder JO17-2
29 jan 11:45 Zestienhoven JO13-2 Wippolder JO13-1
29 jan 12:30 Wippolder JO19-2 Woubrugge JO19-1
29 jan 12:30 Wippolder MO17-1 MVV '27 MO17-1
29 jan 13:00 Wippolder JO17-3 HVV JO17-4
29 jan 13:20 Concordia JO19-5 Wippolder JO19-3
29 jan 15:00 DSVP JO 19-1 Wippolder JO19-1
29 jan 15:05 Wippolder JO15-2 FC Zoetermeer JO15-3
29 jan 15:15 Wippolder 2 Berkel 4
29 jan 15:15 Wippolder JO14-1 S.V. Den Hoorn JO14-2
30 jan 11:00 DHL 2 (zon) Wippolder 2 (zon)
30 jan 11:00 DHL 3 (zon) Wippolder 6 (zon)
30 jan 11:30 Wippolder 3 (zon) DONK 3 (zon)
30 jan 11:30 Wippolder 4 (zon) HDV 4 (zon)
30 jan 12:30 S.V. Den Hoorn O23-2 (zon) Wippolder O23-1 (zon)
30 jan 14:00 DHL 1 (zon) Wippolder 1 (zon)
30 jan 14:00 Wippolder 5 (zon) Wippolder 7 (zon)
2 feb 17:30 Wippolder JO13-3 DSVP JO13-3
2 feb 20:00 Wippolder 1 (zaal) Haagse Hout 2 (zaal)
2 feb 21:00 dvv Delft 1 (zaal) Wippolder 2 (zaal)
2 feb 21:00 Wippolder 3 (zaal) Exact 1 (zaal)
5 feb 8:30 BVCB JO12-2 Wippolder JO12-1
5 feb 8:30 Nootdorp JO9-3 Wippolder JO9-2
5 feb 8:30 S.V. Den Hoorn JO8-4 Wippolder JO8-1
5 feb 9:00 Wippolder JO11-1 Berkel JO11-3
5 feb 9:00 SEP JO10-1 Wippolder JO10-3
5 feb 9:00 Wippolder JO10-4 S.V. Den Hoorn JO10-6
5 feb 9:00 Wippolder JO9-3 Vitesse Delft JO9-2
5 feb 9:00 Vredenburch JO8-2 Wippolder JO8-2
5 feb 9:30 Wippolder JO13-2 SEP JO13-1
5 feb 9:45 S.V. Den Hoorn JO11-6 Wippolder JO11-3
5 feb 9:45 DSVP JO9-4 Wippolder JO9-1
5 feb 10:00 DHL JO10-1 Wippolder JO10-1
5 feb 10:00 Wippolder MO19-1 Rijnsburgse Boys MO19-1
5 feb 10:45 TOGB JO10-4 Wippolder JO10-2
5 feb 11:00 Wippolder JO15-1 Nootdorp JO15-1
5 feb 11:00 SV Leidschenveen JO13-3 Wippolder JO13-3
5 feb 11:00 S.V. Den Hoorn JO12-5 Wippolder JO12-3
5 feb 11:15 DHC JO11-2 Wippolder JO11-2
5 feb 11:30 Oliveo JO15-2 Wippolder JO15-2
5 feb 12:30 Wippolder JO13-1 RKDEO JO13-2
5 feb 12:30 SEP JO12-1 Wippolder JO12-4
5 feb 12:30 Wippolder MO17-1 VDL MO17-1
5 feb 13:00 Wippolder JO19-1 KMD JO19-1
5 feb 13:00 Victoria'04 JO17-1 Wippolder JO17-1
5 feb 13:00 Stompwijk'92 JO17-1 Wippolder JO17-3
5 feb 13:00 DHL JO12-1 Wippolder JO12-2
5 feb 13:30 SJZ JO19-1 Wippolder JO19-2
5 feb 15:00 Wippolder JO19-3 Schipluiden JO19-2
5 feb 15:00 Wippolder JO17-2 Concordia JO17-4
5 feb 15:00 VFC JO14-1 Wippolder JO14-1
5 feb 15:30 Wippolder 2 DSO 6
6 feb 10:00 Full Speed 4 (zon) Wippolder 4 (zon)
6 feb 11:30 Wippolder 2 (zon) Swift Boys 2 (zon)
6 feb 11:30 Wippolder 6 (zon) Taurus 6 (zon)
6 feb 12:00 Olympia 3 (zon) Wippolder 3 (zon)
6 feb 12:00 S.V. Den Hoorn 7 (zon) Wippolder 7 (zon)
6 feb 13:00 FC Zoetermeer 3 (zon) Wippolder 5 (zon)
7 feb 21:00 Haagse Hout 2 (zaal) Wippolder 1 (zaal)
9 feb 20:00 Wippolder 2 (zaal) Tutor 7 (zaal)
9 feb 21:00 Exact 1 (zaal) Wippolder 3 (zaal)
12 feb 8:30 Wippolder JO15-2 Excelsior'20 JO15-3
12 feb 8:30 DSVP MO13-1 Wippolder JO13-2
12 feb 8:30 Wippolder JO12-4 DSVP JO12-3
12 feb 9:00 Wippolder JO11-2 DSVP JO11-3
12 feb 9:00 Wippolder JO11-3 Schipluiden JO11-2
12 feb 9:00 Wippolder JO10-3 Full Speed JO10-3
12 feb 9:00 Wippolder JO9-2 Wippolder JO9-3
12 feb 9:45 Oliveo JO11-1 Wippolder JO11-1
12 feb 9:45 Semper Altius JO10-4 Wippolder JO10-4
12 feb 10:00 Wippolder JO10-1 Nootdorp JO10-1
12 feb 10:00 Wippolder JO10-2 Full Speed JO10-1
12 feb 10:00 Wippolder JO9-1 Concordia JO9-2
12 feb 10:00 Wippolder JO8-2 RKDEO JO8-4
12 feb 10:30 Neptunus-Schiebroek JO19-2 Wippolder JO19-3
12 feb 10:30 Wippolder JO12-1 Be Fair JO12-1
12 feb 10:30 Wippolder JO12-2 dvv Delft JO12-1
12 feb 10:30 Wippolder JO8-1 Vredenburch JO8-2
12 feb 11:00 Wippolder JO19-2 Graaf W II VAC JO19-2
12 feb 11:00 Soccer Boys JO13-1 Wippolder JO13-1
12 feb 11:20 Wippolder JO12-3 Full Speed JO12-4
12 feb 12:00 Concordia MO19-1 Wippolder MO19-1
12 feb 12:00 Berkel MO17-2 Wippolder MO17-1
12 feb 12:30 VELO 7 Wippolder 2
12 feb 12:35 Wippolder JO13-3 Concordia JO13-4
12 feb 12:45 Wippolder JO14-1 Berkel JO14-2
12 feb 14:00 Wippolder JO17-1 KMD JO17-1
12 feb 14:30 Laakkwartier JO19-1 Wippolder JO19-1
12 feb 14:30 DHL JO17-2 Wippolder JO17-3
13 feb 10:00 Wippolder 7 (zon) DSO 3 (zon)
13 feb 11:30 Wippolder 2 (zon) VOC 3 (zon)
13 feb 11:30 Wippolder 3 (zon) HOV/DJSCR 3 (zon)
13 feb 12:00 S.V. Den Hoorn 10 (zon) Wippolder 6 (zon)
13 feb 13:30 Wippolder 5 (zon) S.V. Den Hoorn 7 (zon)
13 feb 14:00 Wippolder 1 (zon) HVV 1 (zon)
13 feb 14:15 HVV O23-3 (zon) Wippolder O23-1 (zon)
14 feb 21:00 ZVV Den Haag 15 (zaal) Wippolder 1 (zaal)
19 feb 15:15 Graaf W II VAC JO19-2 Wippolder JO19-2
19 feb 15:30 Wippolder 2 Vitesse Delft 4
20 feb 10:00 Wippolder 7 (zon) Taurus 5 (zon)
20 feb 10:30 Antibarbari 3 (zon) Wippolder 2 (zon)
20 feb 11:30 Wippolder 4 (zon) BMT 5 (zon)
20 feb 14:00 Meeuwenplaat 1 (zon) Wippolder 1 (zon)
23 feb 20:00 Wippolder 1 (zaal) ZVV Den Haag 15 (zaal)
23 feb 21:00 Wippolder 3 (zaal) dvv Delft 2 (zaal)
4 mrt 21:00 ZVV Den Haag 17 (zaal) Wippolder 2 (zaal)
5 mrt 14:15 ARC JO19-1 Wippolder JO19-2
5 mrt 15:15 VUC 2 Wippolder 2
6 mrt 11:00 dvv Delft 3 (zon) Wippolder 6 (zon)
9 mrt 20:00 Wippolder 3 (zaal) VNI 1 (zaal)
9 mrt 21:00 Wippolder 1 (zaal) ZVV Den Haag 13 (zaal)
12 mrt 8:30 Quick Boys MO19-1 Wippolder MO19-1
12 mrt 9:00 Wippolder JO13-2 Full Speed JO13-1
12 mrt 9:30 TOGB JO13-4 Wippolder JO13-1
12 mrt 10:30 FC 's-Gravenzande MO17-3 Wippolder MO17-1
12 mrt 10:45 TOGB JO15-3 Wippolder JO15-2
12 mrt 11:00 Wippolder JO14-1 DHL JO14-1
12 mrt 11:00 Wippolder JO13-3 Oliveo JO13-3
12 mrt 12:00 Wippolder JO17-3 RKDEO JO17-4
12 mrt 13:15 TOGB JO19-2 Wippolder JO19-2
12 mrt 14:00 Wippolder JO19-3 RKDEO JO19-3
12 mrt 16:00 FC Zoetermeer 4 Wippolder 2
12 mrt 16:15 HBSS JO17-1 Wippolder JO17-2
13 mrt 9:30 TOGB 7 (zon) Wippolder 6 (zon)
13 mrt 10:00 Wippolder 7 (zon) FC Zoetermeer 3 (zon)
13 mrt 11:30 Wippolder 2 (zon) Concordia 2 (zon)
13 mrt 11:30 Wippolder 4 (zon) Ouwe Schoen 4 (zon)
13 mrt 11:45 Wippolder 3 (zon) HVV 4 (zon)
13 mrt 13:00 S.V. Den Hoorn O23-3 (zon) Wippolder O23-1 (zon)
13 mrt 14:00 Wippolder 1 (zon) Concordia 1 (zon)
13 mrt 14:00 Wippolder 5 (zon) FCB/FC Banlieue 2 (zon)
14 mrt 21:30 VELO 2 (zaal) Wippolder 3 (zaal)
16 mrt 20:00 Wippolder 1 (zaal) RKDEO 3 (zaal)
16 mrt 21:00 Wippolder 2 (zaal) Semper Altius 2 (zaal)
19 mrt 8:30 Wippolder JO15-2 DSVP JO15-2
19 mrt 8:30 Wippolder JO13-1 Vitesse Delft JO13-1
19 mrt 8:30 LYRA JO13-4 Wippolder JO13-2
19 mrt 8:30 Nootdorp JO13-4 Wippolder JO13-3
19 mrt 8:30 Wippolder MO19-1 ARC MO19-1
19 mrt 10:00 Excelsior'20 JO19-3 Wippolder JO19-3
19 mrt 10:00 PPSC JO14-1 Wippolder JO14-1
19 mrt 11:00 Wippolder JO19-2 ARC JO19-1
19 mrt 11:00 Wippolder JO17-2 SEP JO17-1
19 mrt 11:00 Wippolder MO17-1 Blijdorp MO17-2
19 mrt 11:45 FC Zoetermeer JO17-3 Wippolder JO17-3
19 mrt 13:00 Berkel 4 Wippolder 2
20 mrt 10:00 Wippolder 7 (zon) Wippolder 5 (zon)
20 mrt 10:00 Wippolder O23-1 (zon) S.V. Den Hoorn O23-2 (zon)
20 mrt 11:30 Slikkerveer 2 (zon) Wippolder 2 (zon)
20 mrt 11:30 Wippolder 6 (zon) DHL 3 (zon)
20 mrt 12:00 HDV 4 (zon) Wippolder 4 (zon)
20 mrt 12:30 HBS 4 (zon) Wippolder 3 (zon)
20 mrt 14:00 Coal 1 (zon) Wippolder 1 (zon)
23 mrt 20:00 Wippolder 3 (zaal) SEP 1 (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!