Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijdschema

Wedstrijdschema

Bekijk hier het wedstrijdprogramma voor de komende twee weken. Klik op de  voor extra wedstrijdinformatie zoals het adres van het sportpark, kleedkamer- en veldindeling, wedstrijdnummer, scheidsrechter en de verzameltijd.

LET OP!
De veldindeling is onder voorbehoud! Deze kan op de dag zelf gewijzigd worden als er bv afgelastingen zijn. Over de reden van de eventuele wijziging kan niet worden gediscussieerd. De veldindeling op de site gaat voor op die in Sportlink, voetbal.nl en de wedstrijdzaken app.

Onderstaand wedstrijdprogramma bevat zowel competitie (co), bekerwedstrijden (be) als vriendschappelijke wedstrijden (vr).

Bekijk hier ook het rooster voor de bar- en commissiekamerdienst voor de zaterdag en barrooster voor dinsdag/donderdag en zondag.

Handleiding Bardienst, Commissiekamerdienst (zaterdag) en Buitenbar Handleiding.


Datum Tijd Thuis Uit Info
20 aug 13:00 Wippolder 1 SJC 1 (zon)
23 aug 20:15 Wippolder 2 Westlandia 2
27 aug 8:30 DHL jo 16-2 Wippolder JO16-2
27 aug 11:00 Wippolder JO16-1 DHL JO 16-1
27 aug 11:30 Wippolder selectie 1+2 Wippolder Training
27 aug 14:00 Wippolder JO19-1 Slikkerveer JO 19-1
27 aug 14:00 Wippolder JO19-3 RKDEO JO 19
27 aug 14:00 Wippolder MO20-1 Concordia MO 20-1
30 aug 11:30 VUC 3 Wippolder 2
30 aug 20:00 Wippolder 1 Ariston'80 1
3 sep 8:30 TOGB JO12-6 Wippolder JO12-2
3 sep 8:30 Concordia JO11-1 Wippolder JO11-1
3 sep 8:30 BVCB JO8-2 Wippolder JO8-2
3 sep 8:30 Oliveo JO8-4 Wippolder JO8-3
3 sep 9:00 Wippolder JO19-1 Schipluiden JO19-1
3 sep 9:00 Semper Altius JO11-3 Wippolder JO11-2
3 sep 9:00 Wippolder JO10-2 Concordia JO10-4
3 sep 9:00 Wippolder JO10-3 RKDEO JO10-4
3 sep 9:00 Wippolder JO9-2 Nootdorp JO9-2
3 sep 9:00 Wippolder JO8-1 Oliveo JO8-2JM
3 sep 9:30 Wippolder MO20-2 DSVP MO20-2
3 sep 9:45 DSVP JO10-2JM Wippolder JO10-1
3 sep 9:45 Oliveo JO9-1 Wippolder JO9-1
3 sep 10:45 Oliveo JO15-2 Wippolder JO15-1
3 sep 11:00 BVCB JO16-1 Wippolder JO16-1
3 sep 11:00 Voorschoten`97 JO13-2 Wippolder JO13-1
3 sep 11:15 Wippolder JO12-1 DWO JO12-2
3 sep 11:15 Wippolder JO11-3 S.V. Den Hoorn JO11-7
3 sep 11:35 Wippolder JO13-2 DHL JO13-4
3 sep 11:45 SV Leidschenveen MO15-1 Wippolder MO15-1
3 sep 12:15 RKDEO JO18-1 Wippolder JO18-1
3 sep 12:30 Schipluiden 3 Wippolder 3
3 sep 12:45 Wippolder JO13-3 Nootdorp JO13-3
3 sep 12:55 Concordia JO14-4 Wippolder JO14-1
3 sep 13:15 Wippolder JO14-2 Berkel JO14-3
3 sep 13:30 Wippolder 2 VELO 3
3 sep 14:15 KMD MO20-1 Wippolder MO20-1
3 sep 14:30 Vitesse Delft 1 Wippolder 1
3 sep 15:00 Wippolder JO16-2 DHL JO16-2
3 sep 15:30 Wippolder JO19-3 TOGB JO19-5
4 sep 9:30 VFC 3 (zon) Wippolder 6 (zon)
4 sep 11:00 SEP 5 (zon) Wippolder 8 (zon)
4 sep 11:30 S.V. Den Hoorn 5 (zon) Wippolder 3 (zon)
4 sep 12:00 Overmaas 3 (zon) Wippolder 4 (zon)
4 sep 12:00 TOGB 4 (zon) Wippolder 7 (zon)
4 sep 14:30 Coal 5 (zon) Wippolder 5 (zon)
5 sep 19:00 BVCB JO19-3 Wippolder JO19-2
7 sep 21:00 TOGB 2 (zaal) Wippolder 1 (zaal)
7 sep 22:00 dvv Delft 2 (zaal) Wippolder 2 (zaal)
10 sep 8:30 Meerburg JO12-1JM Wippolder JO12-1
10 sep 8:30 Nootdorp JO10-2 Wippolder JO10-2
10 sep 8:30 FC Zoetermeer JO10-5 Wippolder JO10-3
10 sep 8:30 Oliveo JO9-3 Wippolder JO9-2
10 sep 8:30 Nootdorp JO8-2 Wippolder JO8-1
10 sep 9:00 Wippolder JO15-1 SVO Buytenpark JO15-1
10 sep 9:00 Wippolder JO12-2 SEP JO12-1
10 sep 9:00 Wippolder JO11-1 DSVP JO11-2JM
10 sep 9:00 Wippolder JO10-1 Full Speed JO10-1
10 sep 9:00 Wippolder JO9-1 DSVP JO9-2
10 sep 9:00 Wippolder JO8-2 TOGB JO8-5
10 sep 9:00 Wippolder JO8-3 Wilhelmus JO8-6
10 sep 9:15 Oliveo JO14-2 Wippolder JO14-2
10 sep 9:45 DSVP MO13-1 Wippolder JO13-3
10 sep 9:45 Semper Altius JO11-4 Wippolder JO11-3
10 sep 11:15 Wippolder JO12-3 RKDEO JO12-2
10 sep 11:15 Wippolder JO11-2 DSVP JO11-4
10 sep 11:30 Wippolder JO16-1 Zestienhoven JO16-1
10 sep 11:30 Concordia JO13-4 Wippolder JO13-2
10 sep 12:00 SEP MO20-1 Wippolder MO20-2
10 sep 12:30 Wippolder JO13-1 SVO Buytenpark JO13-1
10 sep 13:00 DSVP JO16-2 Wippolder JO16-2
10 sep 13:15 Wippolder JO14-1 DHL JO14-1
10 sep 13:15 Wippolder MO15-1 FC Zoetermeer MO15-1
10 sep 13:45 Wippolder JO19-2 Oliveo JO19-2
10 sep 14:15 Voorschoten`97 3 Wippolder 2
10 sep 14:30 Honselersdijk JO19-1 Wippolder JO19-1
10 sep 15:30 Wippolder MO20-1 PPSC MO20-1
10 sep 16:00 Wippolder 1 Sparta (AV) 1
10 sep 16:00 Wippolder 3 Honselersdijk 6
10 sep 16:15 DHL JO19-3 Wippolder JO19-3
10 sep 17:15 Wippolder JO18-1 Wilhelmus JO18-1
11 sep 10:00 Wippolder 8 (zon) S.V. Den Hoorn 8 (zon)
11 sep 11:30 Wippolder 3 (zon) Taurus 2 (zon)
11 sep 11:30 Wippolder 7 (zon) DWO 3 (zon)
11 sep 12:30 Wippolder 4 (zon) Bolnes 2 (zon)
11 sep 14:00 Wippolder 5 (zon) Taurus 3 (zon)
11 sep 14:00 Wippolder 6 (zon) Taurus 5 (zon)
17 sep 8:30 S.V. Den Hoorn JO13-4 Wippolder JO13-2
17 sep 8:30 DHL JO9-2 Wippolder JO9-2
17 sep 8:45 Oliveo JO13-1 Wippolder JO13-1
17 sep 9:00 Wippolder JO15-1 SV Leidschenveen JO15-1
17 sep 9:00 Wippolder JO11-1 Oliveo JO11-1
17 sep 9:00 Wippolder JO10-3 DSVP JO10-4JM
17 sep 9:00 Wippolder JO9-1 SV Leidschenveen JO9-1
17 sep 9:00 Wippolder JO8-1 Concordia JO8-1
17 sep 9:30 Concordia JO12-2 Wippolder JO12-1
17 sep 9:50 Wippolder JO14-2 DSVP JO14-3
17 sep 10:30 Haz. Boys JO8-1 Wippolder JO8-2
17 sep 10:40 Concordia JO10-1 Wippolder JO10-1
17 sep 11:00 VUC 2 Wippolder 2
17 sep 11:15 Wippolder JO12-3 FC Zoetermeer JO12-6
17 sep 11:15 Wippolder JO11-2 Full Speed JO11-3
17 sep 11:15 Wippolder JO10-2 RKDEO JO10-5
17 sep 11:15 DSVP MO15-2 (9-tal) Wippolder MO15-1
17 sep 11:30 Wippolder JO16-1 DHL JO16-1
17 sep 11:30 Full Speed JO11-4 Wippolder JO11-3
17 sep 11:45 RVC Celeritas JO12-2 Wippolder JO12-2
17 sep 12:15 Wippolder MO20-2 Concordia MO20-1
17 sep 12:30 Wippolder JO16-2 S.V. Den Hoorn JO16-2
17 sep 13:15 S.V. Den Hoorn JO14-4 Wippolder JO14-1
17 sep 14:05 Wippolder JO19-3 DSVP JO19-3
17 sep 14:15 Wippolder JO13-3 RKDEO JO13-6
17 sep 15:00 DSVP JO19-2 Wippolder JO19-2
17 sep 15:00 Die Haghe JO18-2 Wippolder JO18-1
17 sep 15:30 Wippolder MO20-1 VDL MO20-1
17 sep 16:00 Wippolder 1 XerxesDZB 1
17 sep 16:00 Wippolder JO19-1 Excelsior M. JO19-1
17 sep 17:15 Wippolder 3 LYRA 4
18 sep 10:00 Wippolder 8 (zon) HBSS 5 (zon)
18 sep 11:30 Wippolder 4 (zon) Antibarbari 7 (zon)
18 sep 11:30 Wippolder 7 (zon) RKDEO 7 (zon)
18 sep 11:45 Wippolder 3 (zon) Ouwe Schoen 3 (zon)
18 sep 14:00 Wippolder 5 (zon) S.V. Den Hoorn 6 (zon)
18 sep 14:00 Wippolder 6 (zon) Victoria'04 5 (zon)
24 sep 8:30 RKDEO JO11-2 Wippolder JO11-1
24 sep 8:30 TOGB JO11-4 Wippolder JO11-2
24 sep 8:30 Nootdorp JO9-1 Wippolder JO9-1
24 sep 8:30 DSVP JO8-2 Wippolder JO8-1
24 sep 9:00 Semper Altius JO12-3 Wippolder JO12-2
24 sep 9:00 S.V. Den Hoorn JO12-7 Wippolder JO12-3
24 sep 9:00 Wippolder JO11-3 Vitesse Delft JO11-2
24 sep 9:00 Wippolder JO10-1 RKDEO JO10-2
24 sep 9:00 Wippolder JO8-2 FC Zoetermeer JO8-3
24 sep 9:00 Wippolder JO8-3 Vitesse Delft JO8-2
24 sep 9:30 Concordia JO10-3 Wippolder JO10-3
24 sep 10:00 DHL JO13-2 Wippolder JO13-3
24 sep 10:15 RKAVV MO15-1 Wippolder MO15-1
24 sep 10:30 Wippolder JO13-2 Vitesse Delft JO13-2
24 sep 11:00 TOGB JO14-4 Wippolder JO14-2
24 sep 11:15 Wippolder JO12-1 Voorschoten`97 JO12-1
24 sep 11:15 Wippolder JO10-2 SV Leidschenveen JO10-3
24 sep 11:15 Wippolder JO9-2 S.V. Den Hoorn JO9-5
24 sep 12:00 RKDEO JO15-2 Wippolder JO15-1
24 sep 12:00 FC Oegstgeest MO20-1 Wippolder MO20-1
24 sep 12:30 VUC JO18-1 Wippolder JO18-1
24 sep 12:30 FC Skillz JO16-1 Wippolder JO16-1
24 sep 12:30 Semper Altius JO16-2 Wippolder JO16-2
24 sep 12:30 Wippolder JO13-1 RKAVV JO13-1
24 sep 13:15 Wippolder JO14-1 Nootdorp JO14-3
24 sep 13:25 Concordia JO19-1 Wippolder JO19-1
24 sep 15:55 FC Zoetermeer MO20-1 Wippolder MO20-2
24 sep 16:00 Wippolder JO19-3 RKDEO JO19-3
24 sep 17:30 VOC JO19-4 Wippolder JO19-2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!